- UniMachines
- ›
- CNC dreiebenker og snu sentre
- ›
- CNC dreiebenk
- ›
- CNC dreiebenk CORMAK
- ›
- CNC dreiebenk CORMAK CK7150LT12x1000
CNC dreiebenk CORMAK CK7150LT12x1000
| Nettopris | 452768 NOK |
| Lokal skatt (MVA) | 23 % |
| Firmanavn |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adresse | Wita Stwosza 18/13 |
| By | Jelenia Góra |
| Post-kode | 58-560 |
| Land | Polen |
| Telefon | +48 603510566 |
| Kategori | CNC dreiebenker og snu sentre CORMAK › |
| Produsent | CORMAK › |
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Polen |
| Byggeår | 2025 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | Veldig bra |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal dreielengde (Z-aksen) | 1000 mm |
| Slå diameter over seng (max) | 500 mm |
| Slå Diameter over tverrsleide (maks) | 290 mm |
| Maksimal kjørelengde i X-aksen | 250 mm |
| Antall spindler | 1 stk |
| Maksimal effekt av hoved spindel | 11 kW |
| Diameter på spindelboringen | 52 mm |
| Maksimal rotasjonshastighet på hovedspindelen | 3000 1/min |
| Antall verktøy tårn | 1 stk |
| Totalt antall verktøy i turret | 12 stk |
| Vekt av dreiebenk | 4.2 t |
Utstyr | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 808D | |
| Chip transporter | |
| Turret hodet | |
| Driven verktøy | |
| Hydraulisk chuck | |
| Flytende kjølesystem | |



















































