- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC fresemaskiner
- ›
- CNC fresemaskiner INFOTEC
- ›
- CNC fresemaskiner INFOTEC 4121 EVO
CNC fresemaskin INFOTEC 4121 EVO
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Polen |
| region | |
| Byggeår | 2021 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | Veldig bra |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 4100 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 2100 mm |
| Antall CNC styrte aksler | 3 stk |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 4100 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 2100 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 250 mm |
| Maskinens vekt | 4.7 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |











































