- UniMachines
- ›
- Hydrauliske presser
- ›
- H ramme hydrauliske presser
- ›
- H ramme hydrauliske presser LASCO
- ›
- H ramme hydrauliske presser LASCO TSP 160 S
H ramme hydraulisk trykk LASCO TSP 160 S
| Nettopris | 286390 NOK |
| Lokal skatt (MVA) | 23 % |
| Firmanavn |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adresse | Wita Stwosza 18/13 |
| By | Jelenia Góra |
| Post-kode | 58-560 |
| region | |
| Land | Polen |
| Telefon | +48 603510566 |
| Kategori | Hydrauliske presser LASCO › |
| Produsent | LASCO › |
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Polen |
| region | |
| Byggeår | 1980 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | Etter fullstendig renovering |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal kraft (trykke) | 160 t |
| Maksimal kraft (retur) | 15 t |
| Maksimal kraft av ejektor (trykke) | 24 t |
| Maskinhøyde | 5390 mm |
| Maskinlengde | 1450 mm |
| Maskin bredde | 1570 mm |
| Maskinens vekt | 22 t |
Utstyr | |
|---|---|
| PLC Controller | |
| Hydraulisk ejektor | |
| Lette gardiner | |














































