- UniMachines
- ›
- Fres
- ›
- Universell fresemaskiner
- ›
- Universell fresemaskiner Zakłady Przemysłowe 1 maj
- ›
- Universell fresemaskiner Zakłady Przemysłowe 1 maj FWA 41
Universell fresemaskin Zakłady Przemysłowe 1 maj FWA 41
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Polen |
| region | |
| Byggeår | 1975 |
| Garanti | Garanti boot |
| Teknisk tilstand | Tilstrekkelig |
| Loading | Selgeren organiserer lasting - inkludert i prisen på maskinen |
| Betaling | Ved mottak |
| Transport | Selgeren organiserer transport mot en tilleggsavgift |
| Status | En test kan bli utført |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 2000 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 400 mm |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 1070 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 440 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 360 mm |
| Totale kraftbehovet | 10 kW |
| Maskinens vekt | 5 t |
Utstyr | |
|---|---|
| Rotary bord | |
| Dele hodet | |
| Bakdokke | |
| Reduksjon ermene for spindelen | |




























































