- UniMachines
- ›
- Dreiebenker
- ›
- Vertikale turret dreiebenk
- ›
- Vertikale turret dreiebenk STANKO SEDIN
- ›
- Vertikale turret dreiebenk STANKO SEDIN 1M557
Vertikale turret dreiebenk STANKO SEDIN 1M557
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Slovakia |
| Byggeår | 1973 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Selgeren organiserer lasting - inkludert i prisen på maskinen |
| Betaling | Før mottak |
| Inventar nummer | 151024 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Diameter av bordet | 2800 mm |
| Maksimal vendediameter | 3150 mm |
| Maksimal høyde av arbeidsstykket | 1600 mm |
| Maksimal bord belastning | 16 t |
| Maksimal lengde av den vertikale reise av den tverrgående bjelken | 1800 mm |
| Maksimal kjørelengde av vognen over tverr-bjelken | 750 mm |
| Antall rotorhastigheten av bordet | 16 stk |
| Minimum bord rotasjonshastighet | 31.5 1/min |
| Maksimal bord rotasjonshastighet | 315 1/min |
| Antall vertikale vogner | 2 stk |
| Totale kraftbehovet | 57 kW |
| Antall fôr priser | 16 stk |
| Maksimal mating av vognen over tverrgående bjelke | 0.266667 mm/s |
| Lengde på dreiebenk | 5965 mm |
| Bredde på dreiebenk | 6265 mm |
| Høyde på dreiebenk | 4850 mm |
| Vekt av dreiebenk | 42 t |
Utstyr | |
|---|---|
| 4-kjeve chuck | |
| Hydraulisk chuck | |
| Dobbel kolonne | |
| Swivel horisontal vogn | |
| Vertikal vogn med en turret | |
| Ekstra horisontal vogn | |
| Belysning | |
| Teknisk dokumentasjon | |









































