generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| region | |
| Byggeår | 2015 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Kjøperen organiserer lasting egen regning |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
| Inventar nummer | 4663 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Laser kraft | 3 kW |
| Lengde på arbeidsbord | 3000 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 1500 mm |
| Maksimal tykkelse av kuttet metall (Vanlig stål) | 20 mm |
| Maksimal tykkelse av kuttet metall (rustfritt stål) | 15 mm |
| Maksimal tykkelse av kuttet metall (aluminium) | 15 mm |
| Maskinhøyde | 2200 mm |
| Maskinlengde | 9300 mm |
| Maskin bredde | 4600 mm |
| Maskinens vekt | 8.5 t |
Utstyr | |
|---|---|
| Siemens 840 D | |


























































