generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| region | |
| Byggeår | 2013 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Laser kraft | 3.2 kW |
| Lengde på arbeidsbord | 3000 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 1500 mm |
| Antall hoder med lasere | 2 stk |
| Maksimal tykkelse av kuttet metall (Vanlig stål) | 20 mm |
| Maksimal tykkelse av kuttet metall (rustfritt stål) | 12 mm |
| Maksimal tykkelse av kuttet metall (aluminium) | 8 mm |
| Maskinhøyde | 3000 mm |
| Maskinlengde | 10720 mm |
| Maskin bredde | 9630 mm |
| Maskinens vekt | 12 t |
Utstyr | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840D | |
























































