generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| Byggeår | 2007 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | Veldig bra |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Selgeren organiserer transport mot en tilleggsavgift |
| Status | En test kan bli utført |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Laser kraft | 3.2 kW |
| Lengde på arbeidsbord | 3000 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 1500 mm |
| Maksimal bord last (jevnt fordelt) | 710 kg |
| Maksimal tykkelse av kuttet metall (Vanlig stål) | 20 mm |
| Maksimal tykkelse av kuttet metall (rustfritt stål) | 12 mm |
| Maksimal tykkelse av kuttet metall (aluminium) | 8 mm |
| Maskinhøyde | 2000 mm |
| Maskinlengde | 9300 mm |
| Maskin bredde | 4600 mm |
| Maskinens vekt | 1.2 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |




















































