generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| region | |
| Byggeår | 2014 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Kjøperen organiserer lasting egen regning |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | Maskin unplugged |
| Inventar nummer | 7774 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 3000 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 1500 mm |
| Maksimal bord last (jevnt fordelt) | 900 kg |
| Reiselengde X-aksen | 3000 mm |
| Maksimum mating i Y-aksen | 1500 m/min |
| Maksimum mating i Z-aksen | 115 m/min |
| Maskinlengde | 11800 mm |
| Maskinens vekt | 13500 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |





























































