generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| region | |
| Byggeår | 2005 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Kjøperen organiserer lasting egen regning |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
| Inventar nummer | 7991 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Laser kraft | 3.2 kW |
| Lengde på arbeidsbord | 3000 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 1500 mm |
| Maskinhøyde | 2000 mm |
| Maskinlengde | 9800 mm |
| Maskin bredde | 5300 mm |
| Maskinens vekt | 19 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |









































