- UniMachines
- ›
- Plasma-og gassskjæremaskiner
- ›
- 2D plasma kuttere
- ›
- 2D plasma kuttere LVD
- ›
- 2D plasma kuttere LVD PHOENIX 3015-FL
2D plasma cutter LVD PHOENIX 3015-FL
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| region | |
| Byggeår | 2016 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maskinhøyde | 2500 mm |
| Maskinlengde | 10635 mm |
| Maskin bredde | 6315 mm |
| Maskinens vekt | 14 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |















































