- UniMachines
- ›
- Plasma-og gassskjæremaskiner
- ›
- 2D plasma kuttere
- ›
- 2D plasma kuttere SAF
- ›
- 2D plasma kuttere SAF PLASMATOME 20
2D plasma cutter SAF PLASMATOME 20
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Bulgaria |
| region | |
| Byggeår | 1997 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 2700 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 3600 mm |
| Maksimal tykkelse av kuttet metall (Vanlig stål) | 300 mm |
| Maksimal tykkelse av kuttet metall (rustfritt stål) | 150 mm |
| Maksimal tykkelse av kuttet metall (aluminium) | 150 mm |
| Maksimum mating i X-aksen | 15 m/min |
| Maksimum mating i Y-aksen | 15 m/min |
| Maksimum mating i Z-aksen | 15 m/min |
Utstyr | |
|---|---|
| CNC styring | |












































