- UniMachines
- ›
- Plate bøying maskiner
- ›
- 3 roll plate bøying maskiner
- ›
- 3 roll plate bøying maskiner MEPROZET
- ›
- 3 roll plate bøying maskiner MEPROZET ZBM-2,5 X 2000
3 roll plate bøying maskin MEPROZET ZBM-2,5 x 2000
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Polen |
| region | |
| Byggeår | 1987 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Selgeren organiserer lasting - inkludert i prisen på maskinen |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal tykkelse på valsede metallplater | 2.5 mm |
| Arbeider lengden av valsene | 2000 mm |
| Diameteren av rulle no. 1 | 113 mm |
| Diameteren av rulle no. 2 | 113 mm |
| Diameteren av rulle no. 3 | 113 mm |
| Minste diameter av opprullet kveil | 160 mm |
| Totale kraftbehovet | 2.2 kW |
| Maskinhøyde | 1200 mm |
| Maskinlengde | 2800 mm |
| Maskin bredde | 980 mm |
| Maskinens vekt | 1.1 t |
Utstyr | |
|---|---|
| Fotregulator | |
| Belysning | |
| Sentralsmøring | |
| Teknisk dokumentasjon | |












































