generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tyskland |
| Byggeår | 1998 |
| Garanti | Garanti for tre måneder |
| Teknisk tilstand | Etter fullstendig renovering |
| Loading | Selgeren organiserer lasting - inkludert i prisen på maskinen |
| Betaling | Ved mottak |
| Transport | Selgeren organiserer transport mot en tilleggsavgift |
| Status | En test kan bli utført |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Laser kraft | 2000 kW |
| Maksimal arbeidsstykker lengde | 2250 mm |
| Maksimal arbeidsstykker bredde | 1500 mm |
| Maksimal høyde av arbeidsstykket | 300 mm |
| Maksimal bord last (jevnt fordelt) | 330 kg |
| Maksimal tykkelse av kuttet metall (Vanlig stål) | 12 mm |
| Maksimal tykkelse av kuttet metall (rustfritt stål) | 6 mm |
| Maksimal tykkelse av kuttet metall (aluminium) | 3 mm |
| Maskinhøyde | 2275 mm |
| Maskinlengde | 4370 mm |
| Maskin bredde | 2500 mm |
| Maskinens vekt | 6800 t |
Utstyr | |
|---|---|
| CNC styring | |
| USB-tilkobling | |
| Laser med linser | |
| CO2 laser gass | |
| Teknisk dokumentasjon | |











































