generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| region | |
| Byggeår | 2014 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Kjøperen organiserer lasting egen regning |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
| Inventar nummer | 7072 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Laser kraft | 5 kW |
| Maksimal arbeidsstykker lengde | 3000 mm |
| Maksimal arbeidsstykker bredde | 1500 mm |
| Maksimal bord last (jevnt fordelt) | 1100 kg |
| Maskinhøyde | 2200 mm |
| Maskinlengde | 9229 mm |
| Maskin bredde | 6145 mm |
| Maskinens vekt | 11.7 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |
















































