generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Polen |
| region | |
| Byggeår | 2001 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | Veldig bra |
| Loading | Selgeren organiserer lasting - inkludert i prisen på maskinen |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | Maskin unplugged |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal akseldiameter (kuttet på 90 grader) | 560 mm |
| Minimum hastighet sagbåndets | 17 m/min |
| Maksimal hastighet på sagbåndets | 127 m/min |
| Totale kraftbehovet | 7.5 kW |
| Maskinhøyde | 2560 mm |
| Maskin bredde | 2400 mm |
| Maskinlengde | 4300 mm |
| Maskinens vekt | 7.6 t |
Utstyr | |
|---|---|
| CEB SAW III | |
| CNC styring | |
| Jevn justering av sagbåndets hastighet | |
| Digital avlesning av sagbåndets hastighet | |
| Jevn justering av armen hastighet | |
| Hydraulisk kjøring av armen | |
| Arm guidet på kolonnene | |
| Digital avlesning av skjærevinkelen | |
| Hydraulisk skrustikke | |
| Hydraulisk klemme for å kutte i pakker | |
| Automatisk materialet mater | |
| Flytende kjølesystem | |
| Chip transporter | |
| Sentralsmøring | |
| Vibroisolators | |
| Teknisk dokumentasjon | |
| CE-erklæringen | |

















































