- UniMachines
- ›
- Så maskiner
- ›
- Båndsag maskiner
- ›
- Båndsag maskiner Pegas
- ›
- Båndsag maskiner Pegas 510X510 HERKULES X-CNC
Båndsag maskin Pegas 510X510 HERKULES X-CNC
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Polen |
| region | |
| Byggeår | 2015 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Minimum hastighet sagbåndets | 15 m/min |
| Maksimal hastighet på sagbåndets | 80 m/min |
| Maskinhøyde | 2100 mm |
| Maskin bredde | 2400 mm |
| Maskinlengde | 3360 mm |
| Maskinens vekt | 6.2 t |
Utstyr | |
|---|---|
| PLC SIEMENS SIMATIC S7-1200 | |
| CNC styring | |


























































