- UniMachines
- ›
- Boremaskiner
- ›
- Benk boremaskiner
- ›
- Benk boremaskiner SYDERIC
- ›
- Benk boremaskiner SYDERIC S 20
Benk boring maskin SYDERIC S 20
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Frankrike |
| region | |
| Byggeår | 1980 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal boring diameter i stål | 20 mm |
| Maksimal avstand fra spindelen til bordet | 462 mm |
| Antall rotorhastighet på spindelen | 8 stk |
| Minimum rotasjonshastighet på spindelen | 125 1/min |
| Maksimal rotasjonshastighet på spindelen | 2150 1/min |
| Lengde på arbeidsbord | 290 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 340 mm |
| Maskinhøyde | 1910 mm |
| Maskinlengde | 824 mm |
| Maskin bredde | 380 mm |
| Maskinens vekt | 0.175 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |









































