- UniMachines
- ›
- CNC dreiebenker og snu sentre
- ›
- CNC automatisk dreiebenk
- ›
- CNC automatisk dreiebenk Gildemeister
- ›
- CNC automatisk dreiebenk Gildemeister GLD 20 5A
CNC automatisk dreiebenk Gildemeister GLD 20 5A
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Polen |
| region | |
| Byggeår | 2001 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | Veldig bra |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal dreielengde (Z-aksen) | 70 mm |
| Maksimal vendediameter | 20 mm |
| Antall spindler | 2 stk |
| Maksimum mating i X-aksen | 12 m/min |
| Maksimum mating i Z-aksen | 12 m/min |
| Maksimal rotasjonshastighet på hovedspindelen | 8000 1/min |
| Antall CNC styrte aksler | 5 stk |
| Maksimal subspindle hastighet | 5000 1/min |
| Lengde på dreiebenk | 2800 mm |
| Bredde på dreiebenk | 1200 mm |
| Høyde på dreiebenk | 1800 mm |
| Vekt av dreiebenk | 2 t |
Utstyr | |
|---|---|
| FANUC Series 18i-T | |
| Bar mater | |
| Chip transporter | |
| Subspindle | |
| Turret hodet | |
| Teknisk dokumentasjon | |















































