- UniMachines
- ›
- CNC dreiebenker og snu sentre
- ›
- CNC automatisk dreiebenk
- ›
- CNC automatisk dreiebenk HANHWA
- ›
- CNC automatisk dreiebenk HANHWA HD 26II H
CNC automatisk dreiebenk HANHWA HD 26II H
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Polen |
| region | |
| Byggeår | 2018 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal vendediameter | 26 mm |
| Maksimal effekt av hoved spindel | 5.5 kW |
| Maksimal rotasjonshastighet på hovedspindelen | 8000 1/min |
| Totale kraftbehovet | 20 kW |
| Lengde på dreiebenk | 2340 mm |
| Bredde på dreiebenk | 1230 mm |
| Høyde på dreiebenk | 1720 mm |
| Vekt av dreiebenk | 2.7 t |
Utstyr | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 828D | |
| Bar mater | |
| Mottaker av de ferdige delene | |
| Chip transporter | |
| C-aksen indeksert | |
| Gjennom spindel kjølevann | |
| Teknisk dokumentasjon | |
















































