- UniMachines
- ›
- CNC dreiebenker og snu sentre
- ›
- CNC automatisk dreiebenk
- ›
- CNC automatisk dreiebenk STAR
- ›
- CNC automatisk dreiebenk STAR ECAS 20
CNC automatisk dreiebenk STAR ECAS 20
| Nettopris | Spør› |
| Firmanavn |
MAMACH Machinehandel BV
Sales Specialist |
| Adresse | Campagneweg 10 |
| By | Zevenbergen |
| Post-kode | 4761 RM |
| region | |
| Land | Nederland |
| Telefon | +31 168 32 53 54 |
| Kategori | CNC dreiebenker og snu sentre STAR › |
| Produsent | STAR › |
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Nederland |
| region | |
| Byggeår | 2006 |
| Garanti | Uten garanti |
| Loading | Selgeren organiserer lasting - inkludert i prisen på maskinen |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Inventar nummer | 2830 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal vendediameter | 20 mm |
| Totalt antall verktøy i turret | 16 stk |
| Subspindle makt | 3.7 kW |
| Lengde på dreiebenk | 6850 mm |
| Bredde på dreiebenk | 1150 mm |
| Høyde på dreiebenk | 1765 mm |
| Vekt av dreiebenk | 3.5 t |
Utstyr | |
|---|---|
| Star NICS (Yaskawa-Siemen | |
| Bar mater | |














































