- UniMachines
- ›
- CNC dreiebenker og snu sentre
- ›
- CNC dreiebenk
- ›
- CNC dreiebenk ŠKODA
- ›
- CNC dreiebenk ŠKODA SUA 125 PA
CNC dreiebenk ŠKODA SUA 125 PA
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tyskland |
| region | |
| Byggeår | 1992 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | Veldig bra |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal dreielengde (Z-aksen) | 13000 mm |
| Slå diameter over seng (max) | 1500 mm |
| Slå Diameter over tverrsleide (maks) | 1100 mm |
| Maksimal effekt av hoved spindel | 42 kW |
| Minimum roterende hastigheten på hovedspindelen | 0.9 1/min |
| Maksimal rotasjonshastighet på hovedspindelen | 315 1/min |
| Stykket vekt i chucken (maks) | 14000 kg |
| Totale kraftbehovet | 65 kW |
Utstyr | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 820 T | |
| Bar mater | |
| Chip transporter | |














































