- UniMachines
- ›
- CNC dreiebenker og snu sentre
- ›
- CNC dreiebenk
- ›
- CNC dreiebenk Fermat
- ›
- CNC dreiebenk Fermat CAK 6140
CNC dreiebenk Fermat CAK 6140
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| region | |
| Byggeår | 2006 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Kjøperen organiserer lasting egen regning |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Slå diameter over seng (max) | 400 mm |
| Slå Diameter over tverrsleide (maks) | 240 mm |
| Maksimal rotasjonshastighet på hovedspindelen | 2000 1/min |
| Totale kraftbehovet | 7.5 kW |
Utstyr | |
|---|---|
| FANUC Series Oi Mate-TC | |











































