- UniMachines
- ›
- CNC dreiebenker og snu sentre
- ›
- CNC dreiebenk
- ›
- CNC dreiebenk HAAS
- ›
- CNC dreiebenk HAAS ST-30
CNC dreiebenk HAAS ST-30
| Nettopris | 515501 NOK |
| Lokal skatt (MVA) | 23 % |
| Firmanavn |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adresse | Wita Stwosza 18/13 |
| By | Jelenia Góra |
| Post-kode | 58-560 |
| region | |
| Land | Polen |
| Telefon | +48 603510566 |
| Kategori | CNC dreiebenker og snu sentre HAAS › |
| Produsent | HAAS › |
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Polen |
| region | |
| Byggeår | 2013 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | Veldig bra |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal dreielengde (Z-aksen) | 584 mm |
| Maksimal kjørelengde i X-aksen | 457 mm |
| Antall spindler | 1 stk |
| Maksimal effekt av hoved spindel | 22.4 kW |
| Diameter på spindelboringen | 76 mm |
| Minimum roterende hastigheten på hovedspindelen | 50 1/min |
| Maksimal rotasjonshastighet på hovedspindelen | 2400 1/min |
| Antall verktøy tårn | 1 stk |
| Totalt antall verktøy i turret | 12 stk |
Utstyr | |
|---|---|
| HAAS CNC | |
| Ethernet (LAN) | |
| Måling probe for verktøy | |
| Chip transporter | |
| Turret hodet | |











































