- UniMachines
- ›
- CNC dreiebenker og snu sentre
- ›
- CNC dreiebenk
- ›
- CNC dreiebenk HAAS
- ›
- CNC dreiebenk HAAS ST 30
CNC dreiebenk HAAS ST 30
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| region | |
| Byggeår | 2020 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Kjøperen organiserer lasting egen regning |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
| Inventar nummer | 8299 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Slå diameter over seng (max) | 533 mm |
| Slå Diameter over tverrsleide (maks) | 381 mm |
| Maksimal kjørelengde i X-aksen | 239 mm |
| Maksimal effekt av hoved spindel | 22.4 kW |
| Maksimal rotasjonshastighet på hovedspindelen | 3400 1/min |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |












































