- UniMachines
- ›
- CNC dreiebenker og snu sentre
- ›
- CNC dreiebenk
- ›
- CNC dreiebenk HEID
- ›
- CNC dreiebenk HEID M250 x 1250
CNC dreiebenk HEID M250 x 1250
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tyskland |
| region | |
| Byggeår | 1996 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal dreielengde (Z-aksen) | 1285 mm |
| Slå diameter over seng (max) | 250 mm |
| Maksimal effekt av hoved spindel | 42 kW |
| Totalt antall verktøy i turret | 12 stk |
| Totale kraftbehovet | 75 kW |
| Lengde på dreiebenk | 6000 mm |
| Bredde på dreiebenk | 2900 mm |
| Høyde på dreiebenk | 2520 mm |
| Vekt av dreiebenk | 8 t |
Utstyr | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 C | |










































