- UniMachines
- ›
- CNC dreiebenker og snu sentre
- ›
- CNC dreiebenk
- ›
- CNC dreiebenk KOVOSVIT
- ›
- CNC dreiebenk KOVOSVIT MT 40 CNC
CNC dreiebenk KOVOSVIT MT 40 CNC
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| region | |
| Byggeår | 1995 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Kjøperen organiserer lasting egen regning |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
| Inventar nummer | 8141 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal dreielengde (Z-aksen) | 1500 mm |
| Slå diameter over seng (max) | 500 mm |
| Slå Diameter over tverrsleide (maks) | 350 mm |
| Maksimal rotasjonshastighet på hovedspindelen | 3000 1/min |
| Lengde på dreiebenk | 3130 mm |
| Bredde på dreiebenk | 1560 mm |
| Høyde på dreiebenk | 1845 mm |
| Vekt av dreiebenk | 2.6 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |













































