- UniMachines
- ›
- CNC dreiebenker og snu sentre
- ›
- CNC dreiebenk
- ›
- CNC dreiebenk MAS
- ›
- CNC dreiebenk MAS SPU 20
CNC dreiebenk MAS SPU 20
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| region | |
| Byggeår | 1995 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Selgeren organiserer transport mot en tilleggsavgift |
| Status | En test kan bli utført |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal dreielengde (Z-aksen) | 850 mm |
| Slå diameter over seng (max) | 600 mm |
| Slå Diameter over tverrsleide (maks) | 380 mm |
| Maksimal rotasjonshastighet på hovedspindelen | 5000 1/min |
| Totale kraftbehovet | 35 kW |
| Lengde på dreiebenk | 3830 mm |
| Bredde på dreiebenk | 2160 mm |
| Høyde på dreiebenk | 2050 mm |
| Vekt av dreiebenk | 5 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |











































