- UniMachines
- ›
- CNC dreiebenker og snu sentre
- ›
- CNC dreiebenk
- ›
- CNC dreiebenk MAZAK
- ›
- CNC dreiebenk MAZAK QT NEXUS 100 II MSY
CNC dreiebenk MAZAK QT NEXUS 100 II MSY
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Frankrike |
| region | |
| Byggeår | 2008 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal dreielengde (Z-aksen) | 455 mm |
| Slå diameter over seng (max) | 280 mm |
| Maksimal kjørelengde i X-aksen | 185 mm |
| Maksimum mating i X-aksen | 30 m/min |
| Maksimum mating i Z-aksen | 33 m/min |
| Maksimal effekt av hoved spindel | 11 kW |
| Diameter på spindelboringen | 61 mm |
| Maksimal rotasjonshastighet på hovedspindelen | 6000 1/min |
| Totalt antall verktøy i turret | 12 stk |
| Lengde på dreiebenk | 2315 mm |
| Bredde på dreiebenk | 1630 mm |
| Høyde på dreiebenk | 1760 mm |
| Vekt av dreiebenk | 4.2 t |
Utstyr | |
|---|---|
| MAZAK MATRIX | |
| Chip transporter | |











































