- UniMachines
- ›
- CNC dreiebenker og snu sentre
- ›
- CNC dreiebenk
- ›
- CNC dreiebenk MAZAK
- ›
- CNC dreiebenk MAZAK Quick Turn 28N
CNC dreiebenk MAZAK Quick Turn 28N
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Kroatia |
| region | |
| Byggeår | 1991 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | Veldig bra |
| Loading | Selgeren organiserer lasting - inkludert i prisen på maskinen |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal dreielengde (Z-aksen) | 1000 mm |
| Slå diameter over seng (max) | 510 mm |
| Slå Diameter over tverrsleide (maks) | 310 mm |
Utstyr | |
|---|---|
| Mazatrol T32-2 | |
| Chip transporter | |











































