- UniMachines
- ›
- CNC dreiebenker og snu sentre
- ›
- CNC dreiebenk
- ›
- CNC dreiebenk MORI SEIKI
- ›
- CNC dreiebenk MORI SEIKI SL-8 F
CNC dreiebenk MORI SEIKI SL-8 F
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | USA |
| region | |
| Byggeår | 1980 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal dreielengde (Z-aksen) | 1099.8 mm |
| Slå diameter over seng (max) | 1300.5 mm |
| Maksimal kjørelengde i X-aksen | 419.1 mm |
| Diameter på spindelboringen | 260.4 mm |
| Minimum roterende hastigheten på hovedspindelen | 2.1 1/min |
| Maksimal rotasjonshastighet på hovedspindelen | 143 1/min |
| Totalt antall verktøy i turret | 6 stk |
| Vekt av dreiebenk | 17.2 t |
Utstyr | |
|---|---|
| FANUC 21i-T | |
| Chip transporter | |
| Flytende kjølesystem | |






















































