- UniMachines
- ›
- CNC dreiebenker og snu sentre
- ›
- CNC dreiebenk
- ›
- CNC dreiebenk MORI SEIKI
- ›
- CNC dreiebenk MORI SEIKI ZL-15 SMC
CNC dreiebenk MORI SEIKI ZL-15 SMC
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | USA |
| region | |
| Byggeår | 1991 |
| Garanti | Uten garanti |
| Inventar nummer | 12287 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal dreielengde (Z-aksen) | 521 mm |
| Slå diameter over seng (max) | 460 mm |
| Slå Diameter over tverrsleide (maks) | 229 mm |
| Maksimal kjørelengde i X-aksen | 221 mm |
| Maksimal effekt av hoved spindel | 11 kW |
| Maksimal rotasjonshastighet på hovedspindelen | 5000 1/min |
| Antall CNC styrte aksler | 5 stk |
| Vekt av dreiebenk | 6.4 t |
Utstyr | |
|---|---|
| FANUC O-TT | |
| Bar mater | |
| Chip transporter | |
| Subspindle | |
| Flytende kjølesystem | |












































