- UniMachines
- ›
- CNC dreiebenker og snu sentre
- ›
- CNC dreiebenk
- ›
- CNC dreiebenk MORI SEIKI
- ›
- CNC dreiebenk MORI SEIKI ZT 2500
CNC dreiebenk MORI SEIKI ZT 2500
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Italia |
| Byggeår | 2004 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal dreielengde (Z-aksen) | 1300 mm |
| Slå diameter over seng (max) | 700 mm |
| Maksimal kjørelengde i X-aksen | 280 mm |
| Antall spindler | 2 stk |
| Maksimal rotasjonshastighet på hovedspindelen | 4000 1/min |
| Antall verktøy tårn | 2 stk |
| Lengde på dreiebenk | 5330 mm |
| Bredde på dreiebenk | 2840 mm |
| Høyde på dreiebenk | 2690 mm |
Utstyr | |
|---|---|
| FANUC 18 iTA | |
| Turret hodet | |











































