- UniMachines
- ›
- CNC dreiebenker og snu sentre
- ›
- CNC dreiebenk
- ›
- CNC dreiebenk MURATEC
- ›
- CNC dreiebenk MURATEC MW 120G
CNC dreiebenk MURATEC MW 120G
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| region | |
| Byggeår | 2005 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Kjøperen organiserer lasting egen regning |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
| Inventar nummer | 5003 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal dreielengde (Z-aksen) | 145 mm |
| Slå diameter over seng (max) | 240 mm |
| Maksimal effekt av hoved spindel | 11 kW |
| Minimum roterende hastigheten på hovedspindelen | 45 1/min |
| Maksimal rotasjonshastighet på hovedspindelen | 4500 1/min |
| Lengde på dreiebenk | 1760 mm |
| Bredde på dreiebenk | 1900 mm |
| Høyde på dreiebenk | 2500 mm |
| Vekt av dreiebenk | 4.4 t |
Utstyr | |
|---|---|
| MURATEC FANUC PMC | |









































