- UniMachines
- ›
- CNC dreiebenker og snu sentre
- ›
- CNC dreiebenk
- ›
- CNC dreiebenk SPINNER
- ›
- CNC dreiebenk SPINNER TC 42 A
CNC dreiebenk SPINNER TC 42 A
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tyskland |
| Byggeår | 1994 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Selgeren organiserer lasting - betales separat |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
| Inventar nummer | 010519 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal dreielengde (Z-aksen) | 500 mm |
| Maksimal kjørelengde i X-aksen | 200 mm |
| Maksimum mating i Z-aksen | 500 m/min |
| Antall spindler | 1 stk |
| Maksimal effekt av hoved spindel | 14 kW |
| Diameter på spindelboringen | 42 mm |
| Antall verktøy tårn | 1 stk |
| Totalt antall verktøy i turret | 16 stk |
| Maksimal kjørelengde pinoldokken fjærpenn | 100 mm |
| Totale kraftbehovet | 30 kW |
| Lengde på dreiebenk | 1700 mm |
| Bredde på dreiebenk | 2200 mm |
| Høyde på dreiebenk | 1700 mm |
| Vekt av dreiebenk | 4.5 t |
Utstyr | |
|---|---|
| Siemens TC 42 A | |
| Hydraulisk chuck | |












































