- UniMachines
- ›
- CNC dreiebenker og snu sentre
- ›
- CNC dreiebenk
- ›
- CNC dreiebenk TAKISAWA
- ›
- CNC dreiebenk TAKISAWA NEX 908
CNC dreiebenk TAKISAWA NEX 908
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Nederland |
| region | |
| Byggeår | 2011 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal dreielengde (Z-aksen) | 630 mm |
| Slå diameter over seng (max) | 670 mm |
| Maksimal kjørelengde i X-aksen | 220 mm |
| Diameter på spindelboringen | 52 mm |
| Maksimal rotasjonshastighet på hovedspindelen | 5000 1/min |
| Lengde på dreiebenk | 3020 mm |
| Bredde på dreiebenk | 1820 mm |
| Høyde på dreiebenk | 2200 mm |
| Vekt av dreiebenk | 6 t |
Utstyr | |
|---|---|
| CNC-teknologi sykluser | |
| Chip transporter | |
| Y-aksen | |














































