- UniMachines
- ›
- CNC dreiebenker og snu sentre
- ›
- CNC dreiebenk
- ›
- CNC dreiebenk VEB
- ›
- CNC dreiebenk VEB DP 1250
CNC dreiebenk VEB DP 1250
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| region | |
| Byggeår | 1989 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Kjøperen organiserer lasting egen regning |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
| Inventar nummer | 6211 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Slå diameter over seng (max) | 1250 mm |
| Minimum roterende hastigheten på hovedspindelen | 4 1/min |
| Maksimal rotasjonshastighet på hovedspindelen | 180 1/min |
| Stykket vekt mellom sentrene (max) | 800 kg |
| Totale kraftbehovet | 18.5 kW |
| Lengde på dreiebenk | 3600 mm |
| Bredde på dreiebenk | 1900 mm |
| Høyde på dreiebenk | 1800 mm |
| Vekt av dreiebenk | 5.5 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |


























































