- UniMachines
- ›
- CNC dreiebenker og snu sentre
- ›
- CNC dreiebenk
- ›
- CNC dreiebenk YCM
- ›
- CNC dreiebenk YCM NT 2000 SY
CNC dreiebenk YCM NT 2000 SY
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| region | |
| Byggeår | 2015 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Kjøperen organiserer lasting egen regning |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
| Inventar nummer | 7447 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal dreielengde (Z-aksen) | 519 mm |
| Slå diameter over seng (max) | 350 mm |
| Diameter på spindelboringen | 52 mm |
| Totalt antall verktøy i turret | 12 stk |
| Vekt av dreiebenk | 7.6 t |
Utstyr | |
|---|---|
| FANUC TXP-200FB | |











































