- UniMachines
- ›
- CNC dreiebenker og snu sentre
- ›
- CNC dreiebenk
- ›
- CNC dreiebenk ZPS
- ›
- CNC dreiebenk ZPS SPR 63 CNC
CNC dreiebenk ZPS SPR 63 CNC
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| region | |
| Byggeår | 2008 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Kjøperen organiserer lasting egen regning |
| Betaling | Ved mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
| Inventar nummer | 5004 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal dreielengde (Z-aksen) | 250 mm |
| Slå diameter over seng (max) | 470 mm |
| Maksimal effekt av hoved spindel | 30 kW |
| Diameter på spindelboringen | 75 mm |
| Minimum roterende hastigheten på hovedspindelen | 35 1/min |
| Maksimal rotasjonshastighet på hovedspindelen | 2300 1/min |
| Lengde på dreiebenk | 3500 mm |
| Bredde på dreiebenk | 1800 mm |
| Høyde på dreiebenk | 1940 mm |
| Vekt av dreiebenk | 6.5 t |
Utstyr | |
|---|---|
| SIEMENS Sinumerik 840 D PCU | |









































