- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC fresemaskiner
- ›
- CNC fresemaskiner ARIX
- ›
- CNC fresemaskiner ARIX CNC 100
CNC fresemaskin ARIX CNC 100
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tyskland |
| region | |
| Byggeår | 2001 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Power of spindeldisken | 7.5 kW |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 1000 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 500 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 500 mm |
| Totale kraftbehovet | 9 kW |
| Maskinhøyde | 2500 mm |
| Maskinlengde | 2800 mm |
| Maskin bredde | 2600 mm |
| Maskinens vekt | 3.2 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ARIX MX 5 | |
| Flytende kjølesystem | |
| Belysning | |














































