- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC fresemaskiner
- ›
- CNC fresemaskiner CME
- ›
- CNC fresemaskiner CME FS 4
CNC fresemaskin CME FS 4
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Nederland |
| Byggeår | 2007 |
| Garanti | Uten garanti |
| Inventar nummer | 5554 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 3000 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 1000 mm |
| Maksimal bord last (jevnt fordelt) | 8000 kg |
| Power of spindeldisken | 25 kW |
| Maksimal rotasjonshastighet av den vertikale spindel | 5000 1/min |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 3000 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 1000 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 1000 mm |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |














































