- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC fresemaskiner
- ›
- CNC fresemaskiner DECKEL
- ›
- CNC fresemaskiner DECKEL FP 42 NC
CNC fresemaskin DECKEL FP 42 NC
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tyskland |
| region | |
| Byggeår | 1987 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Inventar nummer | 14891 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 1300 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 850 mm |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 1170 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 500 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 370 mm |
| Totale kraftbehovet | 4 kW |
| Maskinhøyde | 2100 mm |
| Maskinlengde | 4100 mm |
| Maskin bredde | 3800 mm |
| Maskinens vekt | 4000 t |
Utstyr | |
|---|---|
| Deckel Dialog 4 | |


















































