- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC fresemaskiner
- ›
- CNC fresemaskiner FPT
- ›
- CNC fresemaskiner FPT LEM6
CNC fresemaskin FPT LEM6
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Nederland |
| Byggeår | 2006 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 3500 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 900 mm |
| Maksimal bord last (jevnt fordelt) | 5500 kg |
| Power of spindeldisken | 24 kW |
| Antall CNC styrte aksler | 3 stk |
| Maksimal rotasjonshastighet av den vertikale spindel | 2000 1/min |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 3000 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 1000 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 1500 mm |
| Maksimum mating i X-aksen | 10000 mm/s |
| Maksimum mating i Y-aksen | 10000 mm/s |
| Maksimum mating i Z-aksen | 10000 mm/s |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |















































