- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC fresemaskiner
- ›
- CNC fresemaskiner ISPER
- ›
- CNC fresemaskiner ISPER HSP 443 SKY
CNC fresemaskin ISPER HSP 443 SKY
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Italia |
| region | |
| Byggeår | 2004 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | Veldig bra |
| Loading | Selgeren organiserer lasting - inkludert i prisen på maskinen |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 400 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 500 mm |
| Power of spindeldisken | 7 kW |
| Maksimal rotasjonshastighet av den vertikale spindel | 30000 1/min |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 400 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 400 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 300 mm |
| Maskinhøyde | 2505 mm |
| Maskinlengde | 1420 mm |
| Maskin bredde | 1870 mm |
| Maskinens vekt | 4200 t |
Utstyr | |
|---|---|
| SELCA S4045PD | |
| RS-tilkobling | |
| USB-tilkobling | |
| Ethernet (LAN) | |
| Elektronisk rattet for manuell betjening | |
| Inverter styrer spindelhastighet | |
| Sentralsmøring | |
| Flytende kjølesystem | |
| Belysning | |
| Teknisk dokumentasjon | |
| CE-erklæringen | |












































