- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC fresemaskiner
- ›
- CNC fresemaskiner ISPER
- ›
- CNC fresemaskiner ISPER HSP 643 B WAVE
CNC fresemaskin ISPER HSP 643 B WAVE
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Nederland |
| region | |
| Byggeår | 2009 |
| Garanti | Garanti for 12 måneder |
| Teknisk tilstand | Veldig bra |
| Loading | Selgeren organiserer lasting - inkludert i prisen på maskinen |
| Transport | Selgeren organiserer transport mot en tilleggsavgift |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 750 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 420 mm |
| Maksimal rotasjonshastighet av den vertikale spindel | 40000 1/min |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 650 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 420 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 350 mm |
| Maskinhøyde | 2525 mm |
| Maskinlengde | 3350 mm |
| Maskin bredde | 3000 mm |
| Maskinens vekt | 4.5 t |
Utstyr | |
|---|---|
| Selca S4045PD | |












































