- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC fresemaskiner
- ›
- CNC fresemaskiner Ki Heung
- ›
- CNC fresemaskiner Ki Heung U1050
CNC fresemaskin Ki Heung U1050
| Nettopris | Spør› |
| Firmanavn |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adresse | Transito 21 |
| By | Babberich |
| Post-kode | 6909 DA |
| region | |
| Land | Nederland |
| Telefon | +31 316247123 |
| Kategori | CNC fresemaskiner og maskineringssentre Ki Heung › |
| Produsent | Ki Heung › |
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Nederland |
| region | |
| Byggeår | 2014 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 2700 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 900 mm |
| Maksimal bord last (jevnt fordelt) | 10000 kg |
| Power of spindeldisken | 38 kW |
| Antall CNC styrte aksler | 3 stk |
| Maksimal rotasjonshastighet av den vertikale spindel | 4000 1/min |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 2500 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 1050 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 1600 mm |
| Maskinhøyde | 3440 mm |
| Maskinlengde | 7000 mm |
| Maskin bredde | 6000 mm |
| Maskinens vekt | 24 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |








































