- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC fresemaskiner
- ›
- CNC fresemaskiner MAHO
- ›
- CNC fresemaskiner MAHO MH 1200 W
CNC fresemaskin MAHO MH 1200 W
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| region | |
| Byggeår | 1993 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Kjøperen organiserer lasting egen regning |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
| Inventar nummer | 5535 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 1400 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 800 mm |
| Maksimal rotasjonshastighet av den vertikale spindel | 4000 1/min |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 1200 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 600 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 600 mm |
| Maskinens vekt | 7 t |
Utstyr | |
|---|---|
| Philips CNC 532 | |



















































