- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC fresemaskiner
- ›
- CNC fresemaskiner MAHO
- ›
- CNC fresemaskiner MAHO MH 800 E
CNC fresemaskin MAHO MH 800 E
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tyskland |
| Byggeår | 1990 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Selgeren organiserer lasting - betales separat |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
| Inventar nummer | 010121 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 900 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 600 mm |
| Antall CNC styrte aksler | 4 stk |
| Maksimal rotasjonshastighet av den vertikale spindel | 5000 1/min |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 800 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 550 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 500 mm |
| Maskinens vekt | 5 t |
Utstyr | |
|---|---|
| Philips 432 CNC | |
| RS-tilkobling | |
| Elektronisk rattet for manuell betjening | |
| Rotary arbeidsbord | |
| CNC dreiebord - indeksert aksen | |
| Sentralsmøring | |
| Belysning | |
| Teknisk dokumentasjon | |















































