- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC fresemaskiner
- ›
- CNC fresemaskiner MECOF
- ›
- CNC fresemaskiner MECOF CS88G
CNC fresemaskin MECOF CS88G
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Nederland |
| region | |
| Byggeår | 1991 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 6000 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 1000 mm |
| Maksimal bord last (jevnt fordelt) | 10000 kg |
| Power of spindeldisken | 20 kW |
| Maksimal rotasjonshastighet av den vertikale spindel | 1600 1/min |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 4300 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 1900 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 1000 mm |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |













































