- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC fresemaskiner
- ›
- CNC fresemaskiner QUASER
- ›
- CNC fresemaskiner QUASER MV154
CNC fresemaskin QUASER MV154
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tyskland |
| region | |
| Byggeår | 2011 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Selgeren organiserer lasting - inkludert i prisen på maskinen |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Selgeren organiserer transport mot en tilleggsavgift |
| Status | En test kan bli utført |
| Inventar nummer | 15826 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 1200 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 500 mm |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 760 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 530 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 560 mm |
| Totale kraftbehovet | 25 kW |
| Maskinhøyde | 2800 mm |
| Maskinlengde | 2400 mm |
| Maskin bredde | 2000 mm |
| Maskinens vekt | 8 t |
Utstyr | |
|---|---|
| Elektronisk rattet for manuell betjening | |
| Teknisk dokumentasjon | |
















































